تبلیغات
خبر رسان ایران و جهان - تولد دوباره «زورو»
جمعه 26 اسفند 1390

تولد دوباره «زورو»

• نوشته شده توسط: مینا ب

تولد دوباره «زورو»

خبرگزاری فارس: ریکاردو دمونترول فیلم‌ساز سرشناس سینمای آمریکای لاتین خود را آماده کارگردانی یک فیلم آینده‌نگرانه به نام «تولد دوباره زورو» است.

خبرگزاری فارس: تولد دوباره «زورو»

به گزارش خبرگزاری فارس، تهیه‌کننده فیلم این فیلم‌ساز اهل پرو، کمپانی فوکس قرن بیستم است و این فیلم،به احیای مجموعه فیلم ماجراجویانه «زورو» می‌پردازد.

به نوشته رسانه‌های گروهی، «تولد دوباره زورو» به گونه‌ای قصه کلاسیک زورو را احیا می‌کند که امکان تولید قسمت‌های مختلف آن باشد.

گفته می‌شود گائل گارسیا برنال بازیگر مطرح مکزیکی و سینمای آمریکای لاتین، در نسخه دوباره‌سازی شده «زورو» نقش این ابرقهرمان نقابدار را بازی می‌کند.

در قصه نسخه جدید، کاراکتر زورو که قصد انتقام‌گیری دارد، در یک ایفای جدید و پس از یک جنگ ویرانگر بین‌المللی قصد انجام کارهای خود را دارد.

در این فیلم، زورو با یک نیروی شیطانی که حاکم یک حکومت مستبد است، به مبارزه برمی‌خیزد.

فیلم‌نامه زوروی جدید را تیم دو نفره لی شیپمان و برایان مک گریوی نوشته‌اند و بازنویسی نهایی را ریکاردو د‌مونترول روی آن انجام می‌دهد.

«زورو» یک ابرقهرمان کمیک استریپی کلاسیک است که با هویتی دوگانه در یک روستا زندگی و از اهالی دهکده در مقابل ظلم حاکم حمایت می‌کند.

او که یک نجیب‌زاده مهربان و ثروتمند است، در ایام خطر نقابی به چهره زده و شنلی سیاه به تن می‌کند و اسبی مطیع دارد.

این قصه حدود پنجاه سال قبل تبدیل به یک مجموعه بسیار موفق تلویزیونی درآمد که در دهه شصت میلادی در چندین فصل به روی آنتن رفت.

حدود پانزده سال قبل نسخه سینمایی این قصه با بازی «آنتونیو باندراس» تولید و اکران عمومی شد. فروش بالای فیلم باعث تولید قسمت دوم آن هم شد. اما این قسمت نتوانست فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماها کند و همین نکته، باعث بایگانی شدن پرونده تولید این مجموعه فیلم شد.

کمپانی فوکس بیستم در تدارک تولید نسخه‌ای از قصه «زورو» است که بتواند آن را تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله‌دار سینمایی کند.

انتهای پیام/ی


نظرات()