تبلیغات
خبر رسان ایران و جهان - قول دو وزیر هم مشکل درمانگاه مهردشت را حل نکرد
یکشنبه 28 اسفند 1390

قول دو وزیر هم مشکل درمانگاه مهردشت را حل نکرد

• نوشته شده توسط: مینا ب

رئیس شورای شهر مهردشت:
قول دو وزیر هم مشکل درمانگاه مهردشت را حل نکرد

خبرگزاری فارس: رئیس شورای شهر مهردشت گفت: قول وزیر سابق و حال حاضر بهداشت مبنی بر شبانه‌روزی شدن درمانگاه شهر مهردشت عملی نشد و مشکلی را حل نکرد.

خبرگزاری فارس: قول دو وزیر هم مشکل درمانگاه مهردشت را حل نکرد

به گزارش خبرگزاری فارس از ابرکوه، جعفر حق‌شناس عصر امروز در همایش شوراها و دهیاران بخش بهمن ابرکوه اظهار داشت: عدم تحقق وعده‌ها مبنی بر شبانه‌روزی شدن درمانگاه شهر مهردشت که تنها درمانگاه بخش بهمن به حساب می‌آید به یک معضل تبدیل شده است.

وی افزود: نمی‌دانیم با وجودی که وزیر بهداشت سابق و حال حاضر این وزارتخانه برای حل این مشکل قول مساعد داده‌اند، چرا تاکنون این قول‌ها جنبه عملی پیدا نکرده است.

حق‌شناس با اشاره به برخی دیگر از مسائل و گرفتاری‌های مردم مهردشت ابرکوه عنوان کرد: آب آشامیدنی نیز یکی از مشکلات اساسی 8 هزار نفر از ساکنان شهر مهردشت است.

وی در مورد این مشکل خاطرنشان کرد: شهر مهردشت منبع ذخیره آب مناسب ندارد و لوله‌های انتقال آب آن نیز از سال 57 تاکنون ترمیم نشده است که فرسودگی باعث خرابی لوله‌ها و آسفالت معابر شده است.

حق‌شناس عنوان کرد: فشار آب نیز بسیار کم است و مردم به ویژه در روزهای پنج‌شنبه و جمعه با مشکل شدید و کمبود آب مواجه هستند.

رئیس شورای شهر مهردست نیز در مورد دیگر مشکل شهر مهردشت اظهار داشت: راه مواصلاتی شهر مهردشت به هنشک نیز وضعیت نامناسبی دارد و مردم به شدت از وضعیت این راه پرتردد ناراضی هستند.

وی یادآور شد: یکی دیگر از مشکلات شهر مهردشت زمین‌های واگذاری بنیاد مسکن است که بدون زیرسازی، لبه‌گذاری و آسفالت واگذار شده است.

رئیس شورای شهر مهر دشت همچنین خواستار اختصاص بودجه برای ساخت فضاهای فرهنگی، مذهبی و فضای سبز در این زمین‌ها شد.

حق‌شناس افزود: مردم شهر مهردشت و بخش بهمن بی‌صبرانه منتظر افتتاح سریع‌تر زورخانه و سالن ورزشی شهر مهردشت هستند و امیدواریم که دست‌اندرکان برای تحقق سریع‌تر خواسته مردم تلاش کنند.

بخش بهمن دارای حدود 15 هزار نفر جمعیت است که حدود 8 هزار نفر از آنان در شهر مهردشت به عنوان مرکز بخش سکنی دارند.

انتهای پیام/ی20


نظرات()