تبلیغات
خبر رسان ایران و جهان - 86 درصد مردم گران‌فروشی را گزارش نمی‌کنند
یکشنبه 28 اسفند 1390

86 درصد مردم گران‌فروشی را گزارش نمی‌کنند

• نوشته شده توسط: مینا ب

فرماندار طرقبه شاندیز:
86 درصد مردم گران‌فروشی را گزارش نمی‌کنند

خبرگزاری فارس: فرماندار طرقبه شاندیز گفت: 86 درصد مردم اگر گران‌فروشی ببینند و خدمات نامناسبی را شاهد باشند، هیچ‌گاه از واحد صنفی متخلف شکایت نمی‌کنند.

خبرگزاری فارس: 86 درصد مردم گران‌فروشی را گزارش نمی‌کنند

علی اکبر رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در طرقبه شاندیز ضمن فراهم دانستن تمام امکانات رفاهی برای مسافران نوروزی در این منطقه اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه شهرداری‌های طرقبه و شاندیز با آماده‌کردن شهر، آماده پذیرائی از مسافران نوروزی و زائران حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) شده‌اند.

رمضانی افزود: باید در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه خدمات و بهداشت و درمان دقت و تلاش بسیار انجام دهیم تا رضایت مسافران را در پایان سفر آنها به شهرستان طرقبه شاندیز داشته باشیم.

رئیس ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان طرقبه شاندیز تصریح کرد: در این شهرستان با وجود رستوران‌ها، چایخانه‌ها و مراکز خدماتی دیگر حوزه بهداشت و درمان از حوزه‌هایی است که مراقبت بیشتری را نیاز دارد تا مردم بتوانند با خیال آسوده از این امکانات بهره‌مند شوند.

رمضانی خاطر نشان کرد: اگر هنگامی که مسافران و مجاوران حرم مطهر رضوی در این مراکز قصد خرید را دارند با استانداردهای مختلفی روبه رو باشند خریدی مطمئن و راحت‌تر را انجام می‌دهند.

وی با تأکید بر نظارت صحیح دستگاه‌های اجرایی بر کنترل قیمت‌ها اظهار کرد: 86 درصد مردم اگر گران فروشی ببینند و خدمات نامناسبی را شاهد باشند، هیچ گاه از واحد صنفی متخلف شکایت نمی‌کنند.

فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز تصریح کرد: اگر امروز ما فکر می‌کنیم که سال‌های گذشته در ایام عید نوروز و تابستان مردم شکایت نکردند نباید تمام این اتفاق را به علت تلاش نیروهای بازرسی گذاشت بلکه باید به درصد افرادی توجه کرد که با دیدن برخی تخلفات آن را گزارش نمی‌دهند.

رئیس ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان طرقبه شاندیز افزود: ما باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم و همچنین نظارت خود را نسبت به گذشته دقیق‌تر انجام دهیم و به نیابت از تمام 86 درصد افرادی که شکایت نمی‌کنند ما مدعی باشیم که خدمات به درستی انجام شده است.

انتهای پیام/س20


نظرات()