تبلیغات
خبر رسان ایران و جهان - برای خدمتی بهتر آماده شویم
یکشنبه 28 اسفند 1390

برای خدمتی بهتر آماده شویم

• نوشته شده توسط: مینا ب

بخشدار بخش بهمن ابرکوه:
برای خدمتی بهتر آماده شویم

خبرگزاری فارس: بخشدار بهمن ابرکوه گفت: باید با تأمل در رفتار و اعمال خود و با شروع سال جدید، خود را آماده خدمت بهتر به مردم کنیم.

خبرگزاری فارس: برای خدمتی بهتر آماده شویم

به گزارش خبرگزاری فارس از ابرکوه، حجت‌الله محمدی عصر امروز در همایش پایان سال شوراها و دهیاران بخش بهمن در شهرستان ابرکوه اظهار داشت: جا دارد از تلاش‌های صادقانه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا در برگزاری پرشکوه راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات مجلس تشکر ویژه شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر این یاری و همگامی‌های مردمی نبود، ایران اسلامی بعد از گذشت بیش از 30 سال از پیروزی خود این‌چنین در جهان پر افتخار نبود.

محمدی افزود: در آستانه بهار جا دارد تلنگری به خود بزنیم، از مردم بابت اشتباهات خود حلالیت بطلبیم و برای خدمتی بهتر و صادقانه‌تر به مردمی که در جایی دیگر از جهان سراغ نداریم در سال آینده آماده شویم.

وی عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری یکدیگر و فراهم کردن بسترهای لازم استقبال خوبی از مسافران نوروزی داشته باشیم.

محمدی با اشاره به برگزاری هر ساله ورزش‌های بومی و محلی در منطقه افزود: تلاش کنید که امسال به این برنامه که مورد توجه نیز قرار گرفته است، رونق بیشتری پیدا کند.

وی همچنین یاد و خاطره مرحوم بهروز پور صفی از اعضای شورای اسلامی روستای هارونی را نیز گرامی داشت و از خدمات وی تقدیر کرد.

در این مراسم دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش بهمن ابرکوه به بیان مسائل و مشکلات روستاهای خود پرداختند.

عدم آنتن‌دهی مناسب تلفن همراه، شوری آب آشامیدنی و آب کشاورزی و ... از مهم‌ترین مشکلات این بخش به شمار می‌رود.

انتهای پیام/ی20


نظرات()