تبلیغات
خبر رسان ایران و جهان - 400 تن موز در مازندران توزیع می‌شود
دوشنبه 29 اسفند 1390

400 تن موز در مازندران توزیع می‌شود

• نوشته شده توسط: مینا ب

رئیس سازمان تجارت مازندران:
400 تن موز در مازندران توزیع می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از توزیع 400 تن موز در مازندران طی روزهای اخیر خبر داد.

خبرگزاری فارس: 400 تن موز در مازندران توزیع می‌شود

 مرتضی هاشم‌پور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی ستاد تنظیم بازار سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، توزیع سیب و پرتقال از 24 اسفند ماه در 70 مرکز خرید مستقیم در سطح شهرستان‌های استان آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا تاکنون یک هزار و 200 تن سیب و 700 تن پرتقال توزیع شده است و این روند تا 29 اسفند ماه جاری به‌ صورت گسترده‌ توزیع می‌‌شود.

هاشم‌پور بیان داشت: گوشت مرغ و قرمز نیز در مراکز عرضه مستقیم کالا در حال توزیع است که تاکنون بیش از یک هزار تن گوشت مرغ منجمد و 200 تن گوشت قرمز توزیع شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اختصاص 400 تن موز در مرحله نخست توزیع این میوه نیز از طریق میادین میوه و تره‌بار استان در حال انجام است و هموطنان می‌توانند از طریق تلفن 124 از مراکز عرضه مستقیم کالا مطلع شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تاکید کرد: ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌ها در ایام تعطیل نوروزی از ساعت 9 صبح تا پنج عصر آماده دریافت هرگونه شکایات از واحدهای اقتصادی به صورت حضوری و غیر حضوری هستند که از هموطنان تقاضا می‌شود در صورت مشاهده تخلفات اقتصادی از قبیل گرانفروشی، کم‌فروشی، احتکار و عدم درج قیمت مراتب را با تلفن 124 ستاد خبری سازمان اعلام تا در اسرع وقت مورد رسیدگی شود.

انتهای پیام/ک30


نظرات()