تبلیغات
خبر رسان ایران و جهان - روزنامه خورشید پس از ماه ها توقف منتشر شد
دوشنبه 29 اسفند 1390

روزنامه خورشید پس از ماه ها توقف منتشر شد

• نوشته شده توسط: مینا ب

در آخرین روز سال و همزمان با معارفه مرتضوی در تامین اجتماعی
روزنامه خورشید پس از ماه ها توقف منتشر شد

خبرگزاری فارس: پس از کش و قوس های فراوان و مخالفت نمایندگان مجلس، بدنه سازمان تامین اجتماعی و انجمن های کارگری، سرانجام سعید مرتضوی طی مراسمی در حالی که رسانه ها در حالت نیمه تعطیل به سر می برند، توسط شیخ الاسلامی معارفه شد.

خبرگزاری فارس: روزنامه خورشید پس از ماه ها توقف منتشر شد

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، همزمان با ورود مرتضوی به سازمان تامین اجتماعی، باهنر از اعلام وصول استیضاح شیخ الاسلامی به هیئت رئیسه خبر داد.

اما ظاهرا این پایان ماجرا نبود و روزنامه جنجالی خورشید که پس از اعتراض های بیمه شدگان تامین اجتماعی، چندین ماه است که در توقیف به سر می برد، امروز با تیتر "می خواستند به روی خورشید خاک بپاشند، اما نشد" و با مدیر مسئولی تقوی فرد (مدیر مسئول روزنامه توقیف شده بامداد امروز) منتشر شد.

گفته می شود اولین شماره روزنامه خورشید (وابسته به سازمان تامین اجتماعی) پس از توقیف، توسط تیم روزنامه بامداد امروز تهیه و تدوین گردیده است.

گفتنی است اعضای هیئت مدیره موسسه صاحب امتیاز روزنامه خورشید چندین روز قبل و در سکوت خبری تغییر کرده و افراد جدیدی از جمله تقوی فرد به عنوان عضو جدید و مدیر عامل منصوب شده اند.

آنچنانکه هفته گذشته پایگاه خبری مشرق در رابطه با انتشار مجدد روزنامه خورشید منتشر نموده از اقدام یک جریان خاص سیاسی که از کمبود رسانه به شدت رنج می برد برای را‌ه‌اندازی "روزنامه خورشید" خبر داده و نوشته است: "در اولین اقدام در چند روز گذشته هیات مدیره آتیه در سکوت خبری تغییر پیدا کرد. گفته می شود هدف از راه اندازی مجدد این روزنامه تاثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است. مجوز این روزنامه متعلق به موسسه فرهنگی هنری آتیه و از زیر مجموعه های سازمان تامین اجتماعی است."

انتهای پیام/


نظرات()