تبلیغات
خبر رسان ایران و جهان - حضور 24 ساعته آتش‌نشانان در بوستان‌های قم
جمعه 4 فروردین 1391

حضور 24 ساعته آتش‌نشانان در بوستان‌های قم

• نوشته شده توسط: مینا ب

در قالب طرح خدمات نوروزی صورت می‌گیرد
حضور 24 ساعته آتش‌نشانان در بوستان‌های قم

خبرگزاری فارس: اکیپ‌های آتش‌نشانی به صورت شبانه‌روزی در بوستان‌های قم حضور داشته و آماده جلوگیری و رفع هرگونه حادثه احتمالی هستند.

خبرگزاری فارس: حضور 24 ساعته آتش‌نشانان در بوستان‌های قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم ستاد تسهیلات زائرین استان قم با ایجاد کمیته‌های دوازده‌گانه، اقدام به ارائه خدمات به زائران کریمه اهل‌بیت(ع) کرده است.

برخی از مسافران که قصد اقامت چند ساعته در قم را داشته یا مکانی را برای اقامت در شب نیافته‌اند، با نصب چادرهای مسافرتی در اماکن مختلف، استراحتی کوتاه در قم دارند.

یکی از محل‌هایی که بیشتر این افراد برای نصب چادرهای خود انتخاب می‌کنند، بوستان‌ها و پارک‌های سطح شهر قم است اما اقامت مسافران در این اماکن همواره با خطراتی چون روشن کردن آتش و کنترل نکردن آن و در نتیجه بروز آتش‌سوزی یا دیگر حوادث همراه است.

شهرداری قم به عنوان یکی از اعضای کمیته خدمات شهری و رفاه عمومی ستاد تسهیلات زائرین استان قم با درک این حساسیت اقدام به استقرار اکیپ‌های پیاده و موتوری خود در بوستان‌ها کرده است تا از بروز هرگونه مشکل در ایام نوروز جلوگیری کند.

اکیپ‌های سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم به صورت شبانه‌روزی و تا پایان تعطیلات نوروز در این اماکن حضور داشته و در صورت بروز مشکل، به سرعت نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

انتهای پیام/س20/د1000


نظرات()