تبلیغات
خبر رسان ایران و جهان - مسابقه واژگونی میان پرایدها قربانی گرفت
جمعه 4 فروردین 1391

مسابقه واژگونی میان پرایدها قربانی گرفت

• نوشته شده توسط: مینا ب

در سومین روز سال
مسابقه واژگونی میان پرایدها قربانی گرفت

خبرگزاری فارس: در سومین روز تعطیلات سال جدید واژگونی سه پراید در محورهای ارتباطی قم موجب کشته و زخمی شدن 14 نفر شد.

خبرگزاری فارس: مسابقه واژگونی میان پرایدها قربانی گرفت

محمدجواد باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: در سومین روز سال نو بیش از 980 تماس با مرکز اورژانس قم برقرار شده که این مسئله 223 ماموریت را در پی داشت.

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم افزود: 43 مورد از تماس‌ها مربوط به سانحه تصادف رانندگی در سطح شهر قم و 12 تماس نیز در رابطه با تصادف در محورهای مواصلاتی بوده و بقیه موارد به مشکلات دیگر مربوط می‌شد.

وی با اشاره به انتقال 44 مجروح توسط اورژانس 115 قم در سومین روز تعطیلات نوروزی به مراکز درمانی گفت: در این مدت 165 نفر نیز با مراجعه به پایگاه‌های اورژانس به صورت سرپایی درمان شدند.

باقری خاطر نشان کرد: سومین روز از سال جدید در قم با واژگونی سه دستگاه خودرو در مسیرهای مختلف همراه بود که در نخستین حادثه، با واژگونی پراید سواری در کیلومتر 35 جاده قم ـ گرمسار، پنچ سرنشین آن مصدوم شده و توسط آمبولانس اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند که حال یک تن از آنها وخیم گزارش شده است.

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به دومین حادثه در جاده‌های قم ابراز کرد: این بار نیز واژگونی یک دستگاه سواری پراید در محور سلفچگان ـ نیزار منجر به مصدومیت چهار نفر از سرنشینان آن شد که مجروحان به وسیله آمبولانس به بیمارستان سلفچگان منتقل شدند.

وی با اشاره به حادثه مرگبار واژگونی سومین پراید در محور دستجرد گفت: این سانحه نیز چهار مجروح و یک کشته بر جا گذاشت که فرد متوفی زنی 50 ساله بود.

انتهای پیام/غ20/د1000


نظرات()