تبلیغات
خبر رسان ایران و جهان - کهکشانی‌ها در قبرس/ میزبانی بنفیکا از چلسی در پرتغال
دوشنبه 7 فروردین 1391

کهکشانی‌ها در قبرس/ میزبانی بنفیکا از چلسی در پرتغال

• نوشته شده توسط: مینا ب

لیگ قهرمانان اروپا
کهکشانی‌ها در قبرس/ میزبانی بنفیکا از چلسی در پرتغال

خبرگزاری فارس: در اولین مرحله از دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بنفیکا در خانه از چلسی پذیرای می‌کند و رئال مادرید میهمان تیم شگفتی‌ساز آپوئل قبرس است.

خبرگزاری فارس: کهکشانی‌ها در قبرس/ میزبانی بنفیکا از چلسی در پرتغال

به گزارش خبرگزاری فارس، دور رفت این مرحله بامداد چهارشنبه با انجام دو بازی آغاز خواهد شد.

در ورزشگاه دالوز، بنفیکا برابر چلسی از لیگ برتر انگلیس صف‌آرایی خواهد کرد. آخرین مرتبه که این دو حریف برابر هم قرار گرفتند به تابستان سال 2005 مربوط می‌شود. در آن بازی این دو رقیب دیداری دوستانه انجام دادند که پرتغالی‌ها یک بر صفر بازنده شدند. تک گل بازی توسط ریکاردو روچا در دقیقه 43 به اشتباه به دروازه وارد دروزاه خودی شد.

اکنون این دو نماینده قدرتمند پرتغال و انگلیس برای رسیدن به جمع 4 تیم پایانی مجبور به انجام 180 دقیقه جدال مقابل یکدیگر هستند.

در دیداری دیگر آپوئل نیکوزیای قبرس که با کسب نتایج درخشان تیم شگفتی‌ساز این فصل لیگ قهرمانان محسوب می‌شود در ورزشگاه نئو میزبان رئال مادرید و شاگردان «خوزه مورینیو » است.

این دو حریف سابقه رویارویی برابر یکدیگر را نداشته‌اند و به نظر می‌رسد که مادریدی‌ها در این مصاف کار چندان دشواری برای رسیدن به پیروزی نداشته باشد؛ اما از طرفی مورینیو به خوبی می‌داند که این حریف قبرسی را نباید دست‌کم گرفت و قطعا با چاشنی احتیاط شاگردانش را راهی این جدال خارج از خانه می‌کند. 

انتهای پیام/آ


نظرات()